Освітня конференція «Вчитися потрібно, щоб…».
Сьогодні Ситковецький ліцей вітав учасників територіальної освітньої конференції «Вчитися потрібно, щоб…».
Мета якої була популяризація знань в житті людини. Бо освічені громадяни, які вміють навчатися впродовж життя, зможуть побудувати державу комфортну для кожного, зробити нашу Україну щасливою, заможною, квітучою, успішною. Ми ж усі цього так прагнемо!
Мали за честь почути Наталя Заболотна, яка доєдналася до роботи конференції.
Вітальне слово для учасників сказали Олександр Маринич, Тетяна Панасенко.
Освітянське поле Ситковецького ліцею має гарний врожай, педагоги гордяться успіхами своїх випускників, незалежно де вони є: в Україні, за кордоном, в лавах ЗСУ. Мотивуючі відео для учасників конференції записали Волошенюк Мирослава (Канада), Мандролько Віктор (Франція), Алексієнко Василь (ЗСУ).
Захід був плідним та насиченим корисними ідеями, цікавими виступами. Кожен учасник отримав свою мотивацію для майбутньої самореалізації.
Дякуємо за участь представникам ЗЗСО Райгородської ТГ.
Знання відкривають нові горизонти та можливості.
Окрема подяка нашим захисникам, завдяки їх стійкості та відданості захід відбувся.
Слава Україні!









