Пам’яті героїв Небесної Сотні!
20 лютого в школі відбулась лінійка-реквієм з приводу дня пам’яті героїв Небесної Сотні

Після перегляду документальних відео з місць подій, учні відправились до пам’ятного знаку, що встановлено в центральному парку, вшанувавши пам’ять героїв хвилиною мовчання.