Ситківчани для перемоги

Новий рік розпочали з нового рейсу «Добра», організованого 4 січня.
Минуло лише кілька днів з початку акції «Подаруй смаколик для солдата», а зібрано чимало. Солодощі, чай, кава – усе доставлено до місць призначення.
Старанно потрудилися працівники Ситковецького ліцею: млинців та вінегрету приготували багато.
Смачні домашні пиріжки спекли господині Ситковецького садочка "Сонечко", долучившись до рейсу «Добра». Запашне хрустке печиво виготовили Леся Коваль та Валентина Мхітарян.
Катерина Іщенко з донькою Оленою передали 15 пар в’язаних шкарпеток, родина Сергія Рудого теплі светри.
60 літрів молока, домашні заготовки, овочі та фрукти знову були зібрані дружною громадою юрківчан, а саме отримано від: Дворської Олени Антонівни, Кондратюк Тетяни Павлівни, Ємсенко Світлани Володимирівни, Мельника Володимира Володимировича, Остапенко Наталії Григорівнаи, Мельника Юрія Сергійовича, Складеної Галини Вікторівнаи, Гусак Людмили Петрівни, Поліщук Івана Миколайовича, Грабенка Андрія Івановича, Бондаренко Ольги Григорівни, Різник Галини Іванівни, Поліщука Андря Степановича, Кирилюк Ольги Федорівни, Кирилюк Марії Михайлівни, Сніцаренко Світлани Олександрівни, Філонової Олени Миколаївни, Криси Дмитра Васильовича, за підтримки старости села Сергія Ємсенка.
Продовжують надходити кошти на благодійний рахунок. Дякуємо Людмилі Поліщук, Барановій Тетяні, Лесі Коваль, Ользі Скрипник, Ані Талавері.
Тож роботу не припиняємо і готуємося усією громадою до наступної поїздки.

