17 турнір з волейболу

В суботу, 18 лютого, Ситковецький ліцей вчергове приймав прихильників спорту нашого селища та округи. Вже сімнадцять років поспіль в середині лютого любителі волейболу зустрічаються в спортивній залі нашого ліцею, щоб вшанувати пам'ять покійного учителя фізкультури, палкого організатора різноманітних спортивних подій селища, досвідченого тренера Віталія Миколайовича Тасевича.
Цього разу турнір зібрав шість команд: дівоча та хлопчача збірні ліцею, ветерани спорту громади, збірна команда Вороновицького ліцею, молодіжна та студентська збірні.
Всім учасникам було приємно бачити на відкритті турніру голову Райгородської сільської ради Михайленка В.М,, що знайшов кілька хвилин для зустрічі із земляками. Вітаючи спортсменів, Віктор Миколайович окреслив перспективи розвитку спорту в громаді, побажав всім гарних емоцій і вражень, здоров'я та Перемоги у триваючій війні.
Вперта та напружена спортивна боротьба між командами завершилась вражаючим фіналом, де зустрілись студентська та молодіжна збірні. це був справді суперфінал, в якому перемога цього разу усміхнулась студентам: Шашкевичу Валентину, Чернецькій Іванці, Рудому Олексію, Дімі Щуренку, Віталіку Самойлову, Чмиру Володі.
А по завершенню турніру всіх учасників чекали смачні призи від сільського голови та дирекції ліцею. А кращі волейболістки команд отримали ще й по шоколадці від головного судді турніру Михайла Мандролька.
Свято спорту вдалося! Чекаємо нових спортивних подій у селищі.