Година спілкування "З вогнем жартувати не можна".
В рамках плану заходів цивільного захисту серед учнів ліцею були проведені години спілкування щодо запобіганню виникнення пожеж. Класний керівник 3 класу Чернецька О.А. провела годину спілкування "З вогнем жартувати не можна". Класний керівник Цвора А.Д. разом із учнями 1 класу відвідала пожежну частину селища. Діти намалювали малюнки "Будь обережний: вогонь!". Оформили виставку плакатів біля класних кабінетів "Вогонь- друг, вогонь - ворог"






