День довкілля в Ситковецькому ліцеї

День довкілля в Ситковецькому ліцеї
Частина 1
У кожній краплині життя...
Всім відомо, що вода - джерело життя. Розчистивши хоча б одне джерельце, ми турбуємося про майбутнє, допомагаємо людям і природі. Беручи участь в екологічній акції, семикласники вирішили, що справа збереження водних ресурсів - важлива і необхідна, тому з ентузіазмом взялися за роботу.
Джерело добряче заросло травою і замулилося, але працьовитих хлопців і дівчат це не лякало. Вже за годину джерельце, вільне від сміття і намулу, наче усміхалося, дякуючи дітям. А ще за годину заповнилося прозорою водичкою. Ліцеїсти обіцяли і надалі доглядати за ним.
Природа – це живий організм, в якому все взаємопов’язано: немає незначного або зайвого. І, зберігаючи хоча б одне джерело живої води, ми робимо природу здоровішою.





